Mercedes-Benz
Ivan Kralovanský
Riaditeľ spoločnosti

Mobile: +421 908 968 904
i.kralovansky@motorr.sk
Dušan Fraňo
Finančný riaditeľ

Mobile: +421 905 805 096
d.frano@motorr.sk
Ing. Natália Šumichrastová
Asistentka predaja / Leasing a financovanie
Tel.: +421 434 245 552
Mobile: +421 918 766 233
n.sumichrastova@motorr.sk
Mgr. Barbora Frisová
Marketing

Mobile: +421 917 939 409
b.frisova@motorr.sk
Mgr. Martina Kovaľová


Mobile: +421 918 766 241
m.kovalova@motorr.sk
Natália Tinková
Recepcia
Tel.: +421 43 424 5554
Mobile: +421 918 766 236
n.tinkova@motorr.sk
Richard Haviar
Vedúci predaja vozidiel

Mobile: +421 905 791 199
r.haviar@motorr.sk
Zdenko Simonides
Vedúci servisu

Mobile: +421 905 681 553
z.simonides@motorr.sk
Ivana Fichtlová
Asistentka servisných služieb
Tel.: +421 434 245 563
Mobile: +421 905 681 616
i.fichtlova@motorr.sk
Ján Ďurkovič
Predajca vozidiel
Tel.: +421 434 245 552
Mobile: +421 905 681 769
j.durkovic@motorr.sk
Michal Rusko
Servisný poradca
Tel.: +421 43 424 55 51
Mobile: +421 905 681 581
m.rusko@motorr.sk
Milan Hanák
Predajca jazdených vozdiel, produktový expert
Tel.: +421 43 42 45 552
Mobile: +421 918 760 191
m.hanak@motorr.sk
Dušan Šmidt
Servisný poradca / Poistné udalosti

Mobile: +421 918 999 411
d.smidt@motorr.sk
Bc. Benjamín Beliš
Garančný technik

Mobile: +421 918 495 280
b.belis@motorr.sk
Marcel Hoťka
Servisný poradca / Poistné udalosti

Mobile: +421 917 167 839
m.hotka@motorr.sk
Tomáš Skuhra
Predajca náhradných dielov
Tel.: +421 434 245 557
Mobile: +421 905 681 768
t.skuhra@motorr.sk
Ing. Stanislav Lauko
Predajca náhradných dielov
Tel.: +421 434 245 557
Mobile: +421 905 681 781
s.lauko@motorr.sk
Patrik Weinzettel
Predajca náhradných dielov
Tel.: +421 43 424 55 57
p.weinzettel@motorr.sk